עלו כיתה

קבלו אותם: 157 המורים שעלו לשלב הבא של תחרות "המורה של המדינה". מכירים מורה מהרשימה? ספרו לנו למה מגיע למורה שלכם לזכות

 
ורדה קפצן, "קלעי", גבעתיים

 

דודו שרבי, "קשת", מודיעין־מכבים־רעות

 

יאיר פידל, "תיכון עירוני קריית חיים", קריית חיים

 

אסתר אייזיקוביץ, "ממ"ד אריאל רמלה", רמלה

 

אלונה יעיש, "מקיף עירוני א'", אשקלון

 

אביב מימון, "עץ חיים", באר שבע

 

סיגלית פרץ, "הרטוב", בית שמש

 

יוסף עבדאלחק, "רב־תחומי כסרא סמיע", כפר חורפיש

 

סימונה שטיינגרט, "כפר הנוער נירים", בוסתן הגליל

 

שלמה בן חמו, "בית הספר הטכנולוגי ויצו", רחובות

 

ליאורה מליחי, "נווה הדסה", תל יצחק

 

שרית פרומוביץ, "עציון", בני ברק

 

שרה כהן, "חטיבת הביניים הראשונים", הוד השרון

 

מזל נקב, "בית ספר עירוני קריירה", תל אביב

 

לינה שרון, "גינסבורג האורן", יבנה

 

עלי סרחאן, "מקיף א'", מג'אר

 

פרידה ביבס, "יפה נוף", ראשון לציון

 

יוסף חפץ, "מקיף ו'", באר שבע

 

עילית הייזלר, "שק"ד על יסודי", שדמות מחולה

 

זהבה גמזו, "גבעולים", רמת גן

 

יהודית סלח, "ממ"ד הרמב"ם", בית שאן

 

נחמה יעקובי, "חופית", ראשון לציון

 

חני גרנסקי, "בית בירם הריאלי", חיפה

 

אליאס אבו ג'נימה, "חטיבת ביניים אעבלין", אעבלין

 

אנט נאמן, "גמנסיה קציר", חולון

 

קובי לביא, אשדוד

 

רחל צרויה, "בית הספר התיכון המקיף", עומר

 

אנה דשבסקי, "רמת אביב ג'", תל־אביב

 

אלנה ספינסקי, "מקיף י"א/ח'", ראשון לציון

 

עאדל מחול, "מקיף אורט תרשיחא", מעלות תרשיחא

 

עדנה מוספיר־קורן, "חטיבת הביניים חשמונאים", בת ים

 

נדב ניב, "בגין", אילת

 

חסיה גל, "טליה אולפנא ואקדמיה", ירושלים

 

דנה ברג, "ויצו הדסים", אבן יהודה

 

מרסל ברגר, "תיכון אביב", רעננה

 

איריס סלטון, "ערמונים", רמת גן

 

נירית יוגב, "נהלל", נהלל

 

טל סולומון, "בן־צבי", קריית אונו

 

עידית בכר, "היובל", מבשרת ציון

 

אן אילן, "גולדה", פתח תקווה

 

מרינה רוטברג, "אורט דרסקי", עכו

 

שרית איילון, "נגבה", ראשון לציון

 

נילי קפלן, "רמות חפר", מעברות

 

שרית סטודניק, "גימנסיית הרצוג", חולון

 

לאה פס, "חטיבת הביניים שז"ר", כפר סבא

 

סיגל בן ציון, "קרית שרת", חולון

 

נעמה דהן, "חוט השני" — כיתה ה', מודיעין־מכבים־רעות

 

אורית קינן, "קדם", עולש־בארותיים

 

פזית יגיל־כהן, "כפר הנוער אשל הנשיא", אשל הנשיא

 

מיכל מטרני, "אורט יד לבוביץ", נתניה

 

מלי רז, "נופים", חיפה

 

איליה מזין, "תיכון מכבים רעות", מודיעין־מכבים־רעות

 

פנחס פניאן, "ריגלר כפר בתיה שש שנתי", רעננה

 

אופירה לויתן, "גרץ", תל אביב

 

ליאור אנגלמן, "עופר", חיפה

 

אתי טלר, "מור מכבים רעות" ו"אורט מלטון בת ים", מודיעין־מכבים־רעות

 

שלומי כהן, "תיכון הנדסאים", הרצליה

 

נווית יהושע, "בית חינוך אלקנה", אלקנה

 

יצחק גוילי, "שפירא", נתניה

 

הלנה סוקאן, "אורט גרינברג טבעון", קריית טבעון

 

אילנה חסין, "נצח ישראל", קריית מלאכי

 

תמר טל, "צפרירים", אשדוד

 

גיטה עמוס, "אורנים", יקנעם

 

יפית סנדלר, "אבן חן", שוהם

 

איריס בציר, קריית ביאליק

 

גלית טורג'מן, "ממלכתי ג' נווה מנחם", גבעת זאב

 

דלית שמאי, "מקיף ה'", ראשון לציון

 

בועז קאשי, "צור ישראל", פסגות

 

דניאלה מורם, "בארי", באר שבע

 

אסף לוי, "שדות", בת חפר

 

תהלה יצחקי, "א.ד. רוטשילד", ירושלים

 

יואב עמרם, "מקיף א'", אשקלון

 

חלי גיגי אלחנה, "בית הספר הפתוח", חיפה

 

טל דברה, "התיכון שליד האקדמיה למוזיקה ומחול", ירושלים

 

ג'ולי לסרי, "בארי", באר שבע

 

נועה עופר, "המרכז החינוכי גהה", פתח תקווה

 

אורנה נפתלי, "עלי גבעה", גבעת אבני

 

תומר גביש, "עירוני י"א", תל־אביב

 

לימור מרקינזון, "תיכון חדש", תל־אביב

 

מזל גלילי, "תיכון אזורי מגידו", עין השופט

 

עומר וייסבלום, "בליך", רמת גן

 

מירי אייל, "אמירים", רמת השרון

 

אודליה ליברמן, "אלחריזי", תל־אביב

 

שרית דאבי, "ממ"ד עקיבא", בת ים

 

כוכבה שגיא, "חושן", ירושלים

 

חנה־הודיה סקיטל, "ממ"ד אתרוג", גבעת זאב

 

מיכל שטראוס, "ארנון", רמת גן

 

יחיאל כהן אלורו, "תיכון קשת", ירושלים

 

אניסה גאנם, "בית הספר היסודי ה'", מג'אר

 

זמירה פורן, "תיכון רמלה־לוד ע"ש ביסטרצקי", לוד

 

רונית לביא, "בר־לב", פתח תקווה

 

גיא שוורץ, ירושלים

 

סילביה אושר, "יגאל אלון", קדימה־צורן

 

מעיין שוקרון, "חטיבת הביניים טדי קולק", ירושלים

 

נאווה לנצמן, "רמלה־לוד", לוד

 

כמיל שלה, "תיכון דרוזי למדעים, למצוינות ולמנהיגות", ירכא

 

מונא פלאח־חמוד, "חטיבת הביניים א'", מג'אר

 

משה עוזרי, "כפר הנוער אמי"ת", פתח תקווה

 

יונית סלומי, "עמל מח"ט", אשדוד

 

יעל הרץ, "בכר", אבן יהודה

 

צחי זיסו, "מקיף ז'" באר שבע

 

שרון אגסי, "גינסבורג", יבנה

 

ג'ודי לאני, "חטיבת הביניים דקל וילנאי א'", מעלה אדומים

 

רונית קרטה אלבלק, "תל"י מתמטי פסגת זאב צפון", ירושלים

 

חיה דורון, "דה שליט", רחובות

 

אסתר כהן, "אורט רוגוזין", מגדל העמק

 

דוריס אלטרזון, "תיכון אזורי גליל מערבי", כברי

 

רוית בלוי, "פרס נובל ראשון לציון", ראשון לציון

 

אתי יצחק, "זינמן", דימונה

 

פביאן רביניאן, "אביב", רעננה

 

עדי אייל, "נעמי שמר", תל־אביב

 

שרי רוטבנד, "ברנקו וייס גולן קצרין", רמות

 

דליה עירון, "רננים", קריית שמונה

 

רחלית אלטמרק, "ברטוב", רעננה

 

רונית שוחט, "נעמי שמר", פתח תקווה

 

טובית הספיל, "תיכון ע"ש משה שרת", נתניה

 

רינה אשכנזי, "אפלמן", דימונה

 

אהובה צ'ווה, "אמי"ת", חצור הגלילית

 

מירי נחום, "אביב", תל־אביב

 

רינה המאירי, "נופי גולן", קצרין

 

יהודית לבב־נאור, "אמי"ת", תל־אביב

 

הניה שפירא, "מבואות עירון", עין שמר

 

לאה קרמני, "המקיף הרב־תחומי רמות מקבוצת עמל", באר־שבע

 

אירית שדה, "אורט יד ליבוביץ", נתניה

 

זהבה בנש, "נופי גולן", קצרין

 

חיים דריבין, "בית הספר הניסויי על־יסודי משגב", מועצה אזורית משגב

 

צפואת טאהא, "אלזהראא", כפר קאסם

 

רונית כנף, "יד גיורא", הרצליה

 

ציפי אבידן, "בכר", אבן יהודה

 

חנה דמארי, "מפתן ארזים", יבנה

 

עופר לניר, "הבית של תמר", משמר השרון

 

פואד ג'ובראן, "אג'יאל" ו־"חסן ערפה", יפו

 

זמירה שם טוב, "אהל שם", רמת גן

 

אורלי לנדנר, "יד המורה", ירושלים

 

שושי הריס, "גמנסיה רחביה", ירושלים

 

עבדאללה חלאילה, "יסודי אלסלאם", סכנין

 

נורית בלאיש, "עירוני מקיף ש"י עגנון", נתניה

 

ליאת היכל, "בכר", אבן יהודה

 

אסתי חנסון, "גולן", רמת השרון

 

שמעון צבי פרידמן, "מקס פיין/עמל", תל אביב

 

נחום סטפנסקי, "ממ"ד מצפה יריחו", מצפה יריחו

 

גדי בן יוסף, "כינור דוד", עפרה

 

דפנא צוקרמן, "עין הרים", ירושלים

 

שוש הולצמן, "חטיבת הביניים א'", "התיכון הרב־תחומי", חדרה

 

ורדה כהן, "ראשונים", בת ים

 

רותם בורוכוב, "חטיבה א' דה שליט", רחובות

 

נירה ניסים, "רבין", כפר סבא

 

נאוה אדלשטיין, "בית הספר האזורי יפעת", יפעת

 

מתן ברק, "תלמה ילין", גבעתיים

 

רונית שלי, "תיכון אזורי גדרה", גדרה

 

בני שי, "מקיף עירוני ש"י עגנון", נתניה

 

לאלי כץ, "בית חינוך רבין", תל מונד
 
 
נעמה לוינטל, "תיכון על"ה למדעים", לוד
 
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.