כואב, אבל תמשיך

הצצה מוקדמת לשני פרקים מתוך הטרילוגיה הארוטית והשערורייתית, ששברה שיאי מכירות, "חמישים גוונים של אפור" של א"ל ג'יימס. המשתתפים: אנה סטיל, סטודנטית  חולמנית, בת 22, וכריסטיאן גריי, טייקון מסתורי, גבוה וחובב שליטה, בן 27. בואו נשחק באדונים ומשרתות

איור: יעל בר
 
 
 
 
פרק שביעי

הדבר הראשון שאני מבחינה בו הוא הריח: עור, עץ, חומר הברקה עם ניחוח קל של הדרים. הריח נעים מאוד, והתאורה עמומה, מעודנת. אני לא יודעת לזהות מאיפה בדיוק האור מגיע, אבל זה מאי שם מסביב לפס הקישוט שבין הקירות לתקרה, והוא מתפזר בחדר בזוהר היקפי, לא ממוקד. הקירות והתקרה הם בגוון כהה ועמוק של יין אדום, מה שיוצר תחושה של רחם בחדר המרוּוח, והרצפה היא מעץ ממורט, ישן־נושן. על הקיר שממול לדלת מוצמד צלב עץ אלכסוני גדול בצורת X. הוא עשוי מעץ מָהָגוֹנִי מלוטש עד ברק, ולכל אחת מפינותיו מוצמד אזיק קשירה. מהתקרה שמעל לצלב תלויה רשת ברזל גדולה, לפחות שני מטרים וחצי על שניים וחצי, וממנה משתלשלים כל מיני חבלים, שלשלאות וכבלים מתנוצצים. שני מוטות ארוכים, מלוטשים, מגולפים, כמו עמודים במעקה מדרגות, אבל ארוכים יותר, תלויים על הקיר שליד הדלת, לרוחב, כמו מוטות וילון, ועליהם תלוי אוסף מבהיל של מקלות, שוטים, פרגולים ומין מטאטאי נוצות קטנים ומשונים, שבקצוות שלהם יש המון גדילים.
ליד הדלת ניצבת שידת מגירות גדולה מעץ מהגוני, והמגירות שלה דקיקות, כאילו כל אחת מהן מכילה איזה מוצג טבע נדיר ממוזיאון ישן ומאובק. לרגע אני תוהה מה באמת יש במגירות הללו. אבל האם אני באמת רוצה לדעת? בפינה המרוחקת עומד ספסל עור מרופד בצבע חום־אדמדם כהה, ולידו, מוצמד אל הקיר, יש סטנד מוארך מעץ מלוטש, שנראה ממבט ראשון כמו מתקן למוטות ביליארד או גולף, אבל במבט מדוקדק יותר מתברר שהוא מכיל מקלות נצרים או במבוק, במגוון מידות של אורך ורוחב. בפינה שממול יש שולחן באורך מטר ושמונים בערך, עשוי מעץ מלוטש, רגליו מגולפות ומסולסלות להפליא – ומתחתיו שני שרפרפים תואמים.
אבל מה שנותן את הטון העיקרי בחדר זו המיטה. היא גדולה יותר ממידת קינג־סַייז, שהיא הכי גדולה שניתן להשיג בחנויות הרהיטים למיטב ידיעתי. זו מיטת אפִּריון מגולפת ומקושטת כפתורים ופרחים ופיתוחים של פרטי־פרטים בסגנון רוקוקו, עם תקרת אפּריון שטוחה. היא נראית כאילו ייצרו אותה בשלהי המאה התשע־עשרה. מתחת לאפּריון עצמו אני רואה עוד שלשלאות ואזיקים מתנוצצים. אין מצעים... רק מזרן שמכוסה בעור אדום, ובאחד מקצות המיטה ערֵמה של כרי סאטן אדומים.
 
שני פרקים מלאים מהספר - ביום שישי ב"7 ימים"
 
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.