כבוד למגדר

ממרומי המקום הרביעי ברשימת העבודה לכנסת, מרב מיכאלי מספרת מה היא חושבת באמת על ביבי, ליברמן וברק, מבטיחה שלא תחשוף את החזייה שלה בכנסת ומגלה לראשונה עד איפה הגיע ליאור שליין בוקר אחד כדי לכבוש את לבה 
מרב מיכאלי | צילום: יונתן בלום
 
תכף נגיע לפוליטיקה, לבחירות הקרובות, לשלי יחימוביץ', לעמיר פרץ ולכל השאר. אבל האהבה לפני הכל. אז הנה, בפעם הראשונה, הסיפור המלא על תחילת היחסים בין ליאור שליין למרב מיכאלי.
מיכאלי גרה בבית מטופח, עמוס חפצים עתיקים, ספרים וקערות קרמיקה. על הקירות בשירותים תלויים לוחות שנה גדולים וישנים של "אמנות לעם" עם שירים של יונה וולך, נורית זרחי וביאליק. ליאור שליין, בן זוגה בשבע השנים האחרונות, גר בדירה מעליה. כשאנחנו מגיעות בשיחה לתחילת הקשר ביניהם, היא אומרת לי: "את יודעת מה, חכי רגע. אני עולה לשאול את ליאור אם הוא מוכן שנדבר על זה". היא עולה למעלה וחוזרת אחרי כמה דקות עם אישור לספר, לראשונה, איך הכירו.
"לפני שבע שנים", מספרת מיכאלי, "הוזמנתי להשתתף ב'משחק מכור' בערוץ 2 ובאתי להתארח בתוכנית. שם כבר היה כנראה איזה פלרטוט מצד ליאור, אבל אני לא הבנתי את כוונותיו. אבל הוא היה מאוד עקבי ונהיינו איכשהו ידידים, בזמן שהייתי בקשר אחר. אבל הוא, כאמור, היה מאוד עקבי. בינתיים נפרדתי מבן הזוג שלי ונסעתי למלון בסיני, כהרגלי מדי קיץ. בוקר אחד, בשמונה, נשמעת נקישה על דלת החדר שלי. כבר הייתי ערה, אם כי בהופעה לא מי יודע מה ייצוגית. אמרתי לעצמי: 'מה, באו לנקות כל כך מוקדם? לא סביר'. פתחתי את הדלת והנה, מי עומד שם? ליאור שליין עם תרמיל גב. בשמונה בבוקר! בסיני! זה קרה אחרי שסיים, כך מתברר, בלילה הקודם את עריכת הפיילוט לתוכנית שלו".
הראיון המלא עם מרב מיכאלי - ביום שישי ב"7 ימים"
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.