שמע ישראל

הכסף סינוור, החרדות התפוצצו והקריירה המבטיחה התרסקה. בועז מעודה חזר בתשובה כדי להתנקות. עכשיו הוא מספר על הגיהינום שעבר בדרך
בועז מעודה | צילום: יונתן בלום
 
בסוף בועז מעודה נולד לרקוד. עכשיו למשל הוא מתעטף בטלית, מתנועע קדימה ואחורה במרץ, ממלמל תפילת שמונה עשרה וצועק בסלסול "קדוש קדוש קדוש", כך שכל בית הכנסת יוכל לשמוע שיש פה זמר. אחרי התפילה כולם הולכים לקרוון שלו, צמוד לבית הוריו במושב אליקים שבצפון. מעודה פתח אותו כבית מדרש לרשות מתפללי המושב שבו נולד, ושאליו חזר.
"בטח מפתיע לראות אותי ככה, מה?" אומר זוכה העונה החמישית של 'כוכב נולד' ונציג ישראל לשעבר באירוויזיון. על ראשו כיפה וציציות סביב מותניו. "במקום להאמין בצביקה הדר עברתי להאמין בבורא עולם". הנוף יפהפה, השמש מרגיעה, בית הבראה אמיתי. "אחרי שבוע אתה מתפגר פה", הוא מוריד. "שקט מטורף, אין עם מי לדבר. העז, השמיים, הנוף, הבית כנסת".
וזה בדיוק מה שביקש לעצמו בתום ארבע שנים של רעש לבן - שקט. "אחרי תוכנית כמו 'כוכב נולד' אתה מרגיש שיורים אותך מתותח, וזהו. זה אוכל את המוח, יש מלא חרדות, פוביות ופרנויות. אתה מתנהל רגיל, אבל בפנים אתה מת, הופך להיות מנותק, מאבד את זה. אתה מנסה לקטלג את עצמך באיזה רובד של אוכלוסייה מסוימת עכשיו כדי להרגיש טוב - האמנים, הזמרים, המפורסמים עם הכסף. אתה לא חושב אלא רץ עם זה, נכנס לסרט שאתה מתחיל להיות סטאר".

הראיון המלא - ביום שישי ב"7 לילות"
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.