אופנת אלפי

נפרד מאסי כהן בלי למצמץ, עושה כסף בלי להתנצל והפוליטיקה הישראלית מוציאה אותו מדעתו. יחסית לאחד האנשים המצחיקים בישראל, גורי אלפי הוא אדם די רציני
צילום: גבריאל בהרליה
 
בערב המיוחד של צוות 'מצב האומה', שהתקיים לכבוד גזירות התקציב החדשות, גורי אלפי שוב גנב את ההצגה. ירה שנינויות על יאיר לפיד, הצליף בחברי הפאנל וגם הפגין הומור עצמי לא רע. כמו במונולוג שבו תיאר יומיים של רכיבה בצפון עם האחיינים שלו: "אתה אמור להתאים את עצמך לקצב של הסוס, אבל בפועל כל מה שאתה מרגיש זה חיה ששוקלת טון על האשכים שלך. התחלתי לדמם מהאף, אבל לא סתם לדמם, הייתי צריך רופא שילחים לי את הנימים". לסוס, אגב, קראו גורי. הוא היה פעם חלק מצמד, אסי וגורי. "אבל אסי נמכר. ואת גורי אף אחד לא רצה".
האנקדוטה הזו, שאלפי שולף בטבעיות, מחזירה באחת לרגע היחיד בראיון שבו פניו השלוות והמחויכות התכרכמו: כן, הסיפור ההוא עם אסי כהן. הפרטנר מגיל 20. הכירו בשידוך, הפציצו במשך שבע שנים, עד שבשיא ההצלחה גורי הודיע במפתיע: די, אני הולך. הוא דווקא מצא את מקומו מהר בפאנל של 'משחק מכור', הגלגול הקודם והמצליח של 'מצב האומה', אבל אז, שוב, עזב במפתיע לטובת, פחות או יותר, כלום. אחריו, עזבו שאר חברי הפאנל.
הראיון המלא - ביום שישי ב"7 לילות"
 
 
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.