לפני החתונה: הקצינה אושפזה עם כאבי בטן ‑ ונפטרה

מעל קברה הטרי של נופר בן־שושן (24), קרא לה ארוסה את השיר שתכננו להשמיע בחופה: "ממעמקים" של עידן רייכל

 
נופר בן-שושן, קצינה מצטיינת בת 24, אושפזה ביום חמישי בבוקר בבית החולים לאחר שהתלוננה על כאבי בטן, חום גבוה, שלשולים והקאות. בתוך שעות הידרדר מצבה והיא נפטרה מווירוס שתקף את שריר הלב שלה ולא הותיר לה סיכוי.

אמה אמירה, ששהתה כל העת לצד מיטתה, שלחה מסרון לחברותיה: "איבדתי את הבת שלי", כתבה. גם לאחר מותה של בתה התקשתה האם לעזוב את מיטתה ונותרה לצידה שעה ארוכה, ממאנת להיפרד. "אבד לי האוצר היקר לי בחיים, את הילדה המדהימה והמושלמת", אמרה בכאב.

"נופר הייתה רקדנית מהשורה הראשונה, סיימה את בית הספר 'עמל' בנהריה במגמת גרפיקה בהצטיינות, הייתה יפה כנסיכה עם חיוך כובש, צחוק מתגלגל, חכמה, עקרונית ואחראית", סיפר אחיה הגדול חן. "היא אהבה את משפחתה והייתה קשורה אליה. אהבה את החיים ואהבה לעזור לכולם".

נופר ז"ל שירתה בקבע כראש לשכת קצין שלישות ראשי. לפני כן, מספר האח חן, שירתה בשורה של תפקידים "כמשקי"ת ביחידת 'עוקץ', כקצינת כוח אדם ב'שיזפון' ושלישת מפקדת חטיבה בגדוד 52 בחטיבת השריון. תמיד הייתה מוערכת ומצטיינת ועתידה היה לפניה".


רק לפני זמן לא רב שמחה המשפחה כולה בשמחתה של נופר: חברה בשלוש השנים האחרונות שי סוויסה, המשמש כמ"פ בגבעתי, הציע לה להינשא לו והיא ענתה בחיוב. ביום שישי, כשהובאה נופר למנוחת עולמים בבית הקברות הצבאי בנהריה בחר שי לקרוא מעל קברה הטרי של אהובתו את השיר "ממעמקים" של עידן רייכל, השיר שלצליליו תכננו לפסוע אל חופתם.

לצד הארוס, ההורים רמי ואמירה והאחים חן ומאי, ליוו את נופר בדרכה האחרונה מאות חברים ואוהבים ורבים מתושבי נהריה, הכואבים יחד עם המשפחה.


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.