גל עכור

אף אחד לא מכחיש: שרון גל עזב את ערוץ 10 על רקע כספי. אבל מחקירה שעדיין מתנהלת בערוץ עולות טענות חמורות עד כדי כך שהביאו לבדיקה משטרתית. מחשיפת פרטים אינטימיים של קולגה, דרך חיטוט אובססיבי בחיי מין של אחרים ועד שימוש בשפה פרובוקטיבית, בעיקר כלפי נשים. גל: "כתב חסר מעצורים שרוצה לרשת אותי מבצע בי רצח אופי"
שרון גל | צילום: יונתן בלום
 
לפני שבועיים היה שרון גל מהטאלנטים הבולטים של ערוץ 10. הוא זכה להערכה מקצועית, ותוכניתו המצליחה שלחה אותו בכל חודש הביתה עם משכורת של יותר מ־100 אלף שקל. המגיש של 'לילה כלכלי', מתברר, לא ממש נפגע מהמשבר הכלכלי, לכן ההודעה על פרידתו מהערוץ הפתיעה רבים. בהודעה שבישרה את סיום ההתקשרות הוסבר שזה נובע מ"אי־הסכמות בנושא החוזה העתידי בין הצדדים".
הסיבה באמת הייתה כספית. גל ביקש להפיק בעצמו את תוכניתו במודל שהיה יקר יותר לערוץ מהעלות הנוכחית שלה. התוצאה הייתה פיצוץ במשא ומתן, שאחריו שלח גל מכתב למנכ"ל ערוץ 10 רפי גינת, ובו הודיע על רצונו לעזוב. לרגע נראה שהצדדים נפרדו באלגנטיות, אבל אז החלה חרושת של שמועות בנושא. גורמים בערוץ סיפרו על "בדיקה שנערכת בעניינו של גל" והמשיכו ב"חשד להטרדות לכאורה". שבועות ספורים לאחר התפוצצותה של פרשת עמנואל רוזן, הפרטים האלה בהחלט הספיקו. מרגע שגל בחר ללכת הביתה, נפרצו הסכרים. על פני השטח הצטברו עוד ועוד טענות קשות כלפיו, שאותן חושפת הכתבה הזאת. אתם יודעים איך נראה שרון גל על המסך, אבל מה קורה כשהוא נמצא מאחוריו?
התחקיר המלא - ביום שישי ב"7 לילות"
 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.