מגיב בשיר

גרושתו טענה שהוא רואה את הילדים רק פעם בשבועיים, ואברי גלעד הציע לו לשפר את תפקודו כאבא. עכשיו אייל גולן עונה בשיר שייצא בימים הקרובים.מקורביו: "הרבה זמן לא שמענו אותו נסער כל כך"

אייל גולן ואילנית לוי | צילומים: רמי זרנגר ורפי דלויה
 
פרשת אייל גולן ואילנית לוי עוברת לפסים מוזיקליים: ל"ידיעות אחרונות" נודע כי גולן הקליט בימים האחרונים שיר בתגובה לדברים שאמרה אשתו לשעבר בראיון למוסף "7 לילות" ועוררו סערה. אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, השיר החדש ייצא בימים הקרובים.

בראיון לעיתונאית "ידיעות אחרונות", גבי בר־חיים, האשימה לוי את גולן כי הוא רואה את ילדיו רק פעם בשבועיים. גולן הגיב בדף הפייסבוק שלו ואמר כי הדברים לא נכונים וכי אשתו לשעבר משתמשת בילדיו כדי להשיג ראיון. כמה ימים אחר כך נכנס לתמונה גם אברי גלעד, שבדף הפייסבוק שלו הציע לגולן לשפר את תפקודו כאבא: "אני מרשה לעצמי לומר לך שאין הזדמנות שנייה לתקן אבהות גרועה", כתב.

הדברים של לוי, ומה שקרה בעקבותיהם, הסעירו את גולן שבחר לענות בדרך שבה הוא מרגיש בנוח – מוזיקה. הוא נכנס לאולפן ההקלטות עם השיר החדש, שכתב והלחין רותם כהן, וסיים את העבודה אתמול. גולן סירב להתייחס לידיעה וגם מ"ליאם הפקות", החברה שבבעלותו, לא נמסרה תגובה.

מקורבים לזמר אמרו אתמול: "זה אכן שיר שמתאר את כל מה שעובר על אייל בשבועות האחרונים. הטקסט מעביר את המסר שלפיו מאוד פשוט לרוץ ולספר כל מיני דברים על אייל, אבל אחר כך זה הוא, לבדו, שצריך לעבוד קשה כדי להפריך את הדברים שנזרקים עליו כדי לעשות יחסי ציבור על גבו. הטקסט מאוד אישי וכואב. הרבה זמן לא שמענו את אייל כל כך נסער. הוא עבד סביב השעון כדי להקליט את השיר ולהוציא אותו בעיתוי הנוכחי. זו תהיה הפתעה גדולה לכולם".


 


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.