"אל תדאגי, זה ייקח 5 דקות"

שישי ב"ידיעות אחרונות": העדויות של אייל גולן ושל יתר המעורבים בפרשה נחשפות לראשונה


אייל גולן | צילום: יובל חן
העדויות של אייל גולן ושל מעורבים נוספים בפרשה, שנמסרו בחקירותיהם במשטרה, נחשפות לראשונה לקראת הליך השימוע שייערך לאביו דני ביטון ולמנהל ההפקות צחי אסולין. העדויות המלאות יתפרסמו מחר ב"ידיעות אחרונות".

הזמר אייל גולן נחקר שלוש פעמים במשטרה בחשד שקיים יחסי מין תמורה כסף עם ארבע קטינות בנות 16 בדירתו במגדלי יו ובווילה בקיסריה. מהחקירה עלה כי באחד המקרים, בילו גולן, אביו וחבר של האב באורגיה. מהעדויות עולה כי במהלך האורגיה אמרה אחת הנערות לגולן כי היא לא רוצה לקיים איתו יחסי מין והוא אמר לה "אל תדאגי זה ייקח רק חמש דקות".

מהחקירה עולה כי אחרי שגולן יצא מהחדר נכנסו אביו וחברו, איש תקשורת, לקיים יחסי מין עם הנערה. יצוין כי הזמר הכחיש את כל החשדות נגדו. באחת החקירות, כאשר הטיחו בו חוקרי המשטרה שוב ושוב כי נהג בבנות כבשפחות מין, העדיף גולן לצטט בתגובה לחוקרים שורה מהלהיט שלו ואמר: "מי שמאמין לא מפחד".


הוא הודה רק במקרה אחד של קיום יחסי מין אוראליים עם קטינה שהביא אביו. לטענתו, הנערה אמרה לו שהיא בגירה וברגע שהודתה בפניו שהיא קטינה בת 17 וחצי הפסיק מיד.

"אני לא זוכר בדיוק מתי, אבל במהלך השנה האחרונה אבא שלי הגיע אליי הביתה עם שתי בחורות", סיפר גולן לחוקרים. "אחת מהם הציגה את עצמה כ־ע', בת 21. התחילו ביני לבינה עניינים שהגיעו לקטע של מין אוראלי. תוך כדי זה שהיא ביצעה בי מין אוראלי הרגשתי משהו לא בסדר, לא בטוח בקשר לגיל שלה. משהו בהתלהבות שלה לא נראה לי. בזמן שהייתי עם ע', אבא שלי והבחורה השנייה היו בסלון לידנו. אחרי שלוש דקות עצרתי ושאלתי אותה שוב לגילה והיא אמרה לי שהיא שיקרה והיא בת 17.5־18. התלבשתי. כעסתי מאוד על אבא שלי. אמרתי לו שבגללו הקרירה שלי תיהרס".

חוקר: האם אתה מכיר בחורה בשם  ס.ר.?

גולן: לא

חוקר: ס.ר. טוענת כי הגיעה יחד עם חברות להופעה שלך בקיסריה ולאחריה אבא שלך דני ביטון הסיע אותן לווילה בקיסריה שם היתה חפלה עם הרבה מפורסמים. לטענת ס.ר. באיזשהו שלב כל האורחים הלכו ואז היא נשארה ועוד שתי בנות, אתה ואיש התקשורת. לטענת ס.ר. אתה, אבא שלך ואיש התקשורת נכנסתם לחדר עם אחת הבנות והייתם ביחד שם בחדר עשרים דקות.

אייל: לא קרה.

חוקר: ס.ר. טוענת כי חצי שעה לאחר מכן היא נכנסה אתך לחדר.

אייל: לא קרה. לא מכיר אותה בכלל.

חוקר: ס.ר. טוענת כי לאחר שאתה, אבא שלך ואיש התקשורת הייתם באורגיה עם ע. ולאחר מכן עם מ. ואז אתה שכבת עם כ. ולאחר מכן איתה.

אייל: לא קרה.

חוקר:  ס.ר. טוענת שלא רצתה לשכב אתך ורק בגלל הלחץ שהפעילו עליה החברות שלה הסכימה. לטענתה אמרה לך שהיא לא רוצה לשכב אתך ואתה ענית לה 'אל תדאגי אני אגמור תוך חמש דקות'. שכבתם ולאחר ששכבתם עזבת את החדר. ואז, בטרם היא הספיקה לצאת מהחדר, נכנסו אבא שלך ואיש התקשורת, נעלו את הדלת ואילצו אותה לבצע בהם מעשה מגונה תוך שהיא בוכה ומתחננת שיניחו לה. בהמשך ס.ר. הטיחה בפניכם שהיא בת 16 אך אתה התעלמת. בסוף היא קיבלה 200 שקלים מאבא שלך בעוד שהבנות האחרות קבלו 300 שקלים כי היו עם שלושתכם באורגיה.

אייל: לא קרה מעולם, לא ראיתי את הבחורה הזאת.

פרקליטיהם של החשודים בפרשה, עורכי הדין בני נהרי, שוש חיון ושרון קינן מכחישים את החשדות המיוחסים ללקוחותיהם.

העדויות המפורטות של אייל גולן ושל יתר המעורבים בפרשה — מחר ב"ידיעות אחרונות"


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.