"כשהיה טוב עם אסי, לא היה טוב מזה"

השחקנית קרוליין לנגפורד נפרדת מאסי דיין, בעלה לשעבר, אבי בנה ליאור והאיש שלמרות הכל - לעולם יישאר אהבתה הראשונה
אסי דיין, קרוליין לנגפורד ובנם ליאור | תמונה משפחתית
 
"לחיים! לחיי המתים בדרכנו!"
(מתוך "החיים על פי אגפא")
 
קרוליין לנגפורד לא שיערה כי הביקור האחרון שלה בישראל יהפוך לפרידה מוקדמת מאסי דיין, ושכעבור שלושה שבועות תעלה שוב על המטוס לכאן, והפעם כדי להיפרד לעולמים מבעלה הראשון. "דיברתי עם אסי על האבהות החדשה של הבן שלנו, ליאור", היא נזכרת בשיחתם האחרונה, "ואסי אמר לי כמה הוא מבסוט שיש לו נכד. לפני שסיימנו לדבר בטלפון הוא אמר, 'אם לא היית לוקחת את ליאור לארה"ב ומלווה אותו בתהליך הגמילה (באוקטובר 2008 שלחה לנגפורד את ליאור דיין, שהשתמש אז בריטלין ובתרופות הרגעה, לטיפול גמילה בלוס־אנג'לס — א"ה), לא היה לנו עכשיו נכד'. עניתי לו שהקרדיט מגיע לבן שלנו. אסי שמע, שתק לרגע ואמר, 'מגיע לך רק טוב'. אלו היו המילים האחרונות ששמעתי ממנו. לפני כחודש אירגנתי פגישה של כל הסבים והסבתות של ארד, הנכד שלנו, והזמנתי את אסי. הוא הבטיח להגיע, אבל ברגע האחרון לא בא".
מאז הגירושים הסוערים שלכם, באמצע שנות ה־80, הייתם בנתק גדול. מה קרה בשנים האחרונות?
"המפנה ביחסים שלנו חל לאחר שליאור חזר לארץ מהגמילה. בחתונה של ליאור, לפני החופה, פתאום מצאתי את עצמי לבד עם אסי. חששתי ממה שיהיה. המון שנים היינו בנתק. לא ידעתי מה הוא הולך להגיד לי. אסי ניגש אליי ואמר: 'אני חייב לך על הכל. תודה'. בשבילי זה היה וואו. לא שמעתי את המילים האלו ממנו בעבר. הפיוס הזה עשה לי טוב, ואני כל כך שמחה שזה קרה. בכל פעם שהגעתי לארץ היינו נפגשים או מדברים. הוא גם הכיר את בעלי ומאוד אהב אותו. התחלנו לצחוק ביחד, כמו פעם, כשצחקנו מבוקר ועד ערב".
נשארו לכם סודות משותפים?
"אסי היה אחד האנשים הבודדים שקראו לי קָה. כשחזרנו להיות בקשר, הוא שוב התחיל לקרוא לי קה. עבורי זה היה משמעותי. הוא זכר את הסימן שלנו, לא איבדנו את הזיכרונות הטובים".
 
הכתבה המלאה - ביום שישי ב"7 ימים"


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.