הכהן הקטן

הערות בנוסח "איזה טנק" שספג ברחוב, דיאטות היו–יו המתישות, הבן שנולד לו לפני שנתיים ופרפור החדרים בו לקה, שהיה צפוי להסתיים בקוצב לב. איציק כהן מספר לאיתי סגל מה גרם לו לעבור ניתוח קיצור קיבה ולהשיל 50 קילו ממשקלו
איציק כהן והבגדים של פעם | צילום: גבריאל בהרליה
 
 
בשבוע שעבר פורסמה תמונה של איציק כהן באחד ממדורי הרכילות. שום דבר דרמטי, רק הצגת בכורה שכהן הגיע לכבד בנוכחותו החדשה, מינוס הרבה מאוד משקל שהוריד לאחרונה. כהן כבר מתורגל ברוטינה – שלום מנומס לצלמים, חיוך קטן למצלמה – ובכל זאת, הפעם זה נגמר קצת אחרת. במדור הרכילות החליטו לא להסתפק בהישג הזה ופירסמו לצד תמונתו הנוכחית מהפרמיירה גם תמונת עבר שלו – מהתקופה שאיציק כהן היה מחובר לעוד איציק כהן. אם תמונה אחת שווה אלף מילים, הפער בן שתי התמונות היה שווה לפחות 50 קילו.
התגובות, כצפוי, לא איחרו להגיע, ואיתן אינספור טוקבקים פיוטיים. "זו לא הייתה תמונה מחמיאה, הזווית לא כל כך מוצלחת", אומר כהן. "נראיתי שם כמו מישהו עם רגליים של גמד וראש של פלזמה. ואז ראיתי את התגובות. כל מיני מחמאות כמו: 'נראה זוועה', 'חבל, היה יפה בתור שמן'. תבין, אף אחד לא אמר לי שאני יפה בתור שמן. להפך. כולם רק אמרו לי, תרד כבר במשקל. אבל זה לא משנה, כי אני חושב שאם הייתי רואה את התגובות לפני השינוי שעשיתי, זה היה גומר אותי. היום אני יכול לצחוק מזה".
כי אתה רואה אדם אחר במראה?
"הייתי אדם עם משא מיותר, בעיקר כי זה לא היה מסונכרן עם מה שהרגשתי. הייתי מאוד אנרגטי, פעיל, משחק, מגדל ילדים, מתחזק בית, רוקד עם כוכבים. לא ראיתי את מה שאחרים ראו. רק בטלוויזיה או בתמונות הייתי נתקל פתאום בעצמי. לא הייתה הלימה בין איך שאני נראה לאיך שאני מרגיש. היום אני יכול להגיד שאני מרגיש בגודל שלי, בדיוק בגודל שבו אני צריך להיות".
 
 
הראיון המלא - ביום שישי ב"7 ימים"


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.