גל רודף גל

אבא שלה היכה אותה, גם אמא, גם בבית הספר הדתי. אביה המאמץ הטריד אותה מינית, גם החברים של אחיה. שמונה פעמים עברה הפלה עד שהבינה שהיא סובלת ממחלה גנטית נדירה. בגיל 63 חוותה מערכת יחסים עם אישה נשואה. סיפור חייה המלא של ריקי גל יכול להפוך לסרט קולנוע
צילום: גבריאל בהרליה
 
 
במשך שבע שנים הייתה ריקי גל בדרך כלל לבד, אולי סוג של גמילה מגברים. "תמיד הייתי עם גבר, כל החיים, הגיע לי עד כאן. אמרתי תודה לאלוהים על התשוקה שהעניק לי כל השנים והפסקתי". אבל גם לא ממש הייתה לבד. לפני שנה וחצי פגשה אישה וחוותה סיפור אהבה שעליה כתבה שיר שיופיע באלבום החדש שלה שייצא אחרי החגים בהפקה ועם לחנים של יהודה פוליקר. "זה התחיל בשיחה במסיבת יום הולדת, הכרתי מישהי, אמנית, לא מפורסמת, התחלנו לדבר והיה מעניין", היא נזכרת. "היא סיפרה לי איך היא גדלה על השירים שלי. הייתי לבד. סקרנות מתעוררת פתאום. בדידות. צורך במגע. צורך בליטוף. וזה קרה".
את זוכרת את הרגע שבו הלכת על זה?
"לאורך כל כך הרבה זמן ניסתה, עד שאמרתי יום אחד יאללה, בוא נבדוק את זה. נזרום. לך תדע, אולי אגלה שזה הדבר. אולי זה יפתור לי את בעיית הבדידות. הלבד הזה שאני כל כך דבקה בו. לא צריך להתבגר לבד".
וזה היה הדבר?
"היא אישה יפה בכל מובן. צעירה ממני ב־20 שנה. אישה עדינה ונקייה ומריחה ואינטליגנטית ונעים להיות בחברתה. מאוד סקסית. כל כך סקסית. זה היה גילוי כזה נהדר, מה זה היופי הזה, מה זה האישה הזאת. מה זה הגוף הזה של האישה שהוא כל כך מלא סקרנות. מלא ניואנסים של תשוקה. בשבילי זה היה פיוט. ספרות. גיליתי גוף אחר שיש לו צרכים אחרים שלא הכרתי מהזווית הזאת, רק הגוף שלי, ואני יודעת כמה אני יצרית ויצירתית בתחום הזה. פתאום לפגוש אישה כזאת בדיוק זה היה מרתק. כמו שתי אלופות עולם. גבר רק יכול לקנא שהוא לא עמד ליד וראה. היה בזה המון יופי. מדהים. עדין".
 
הראיון המלא - ביום שישי ב"7 לילות"


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.