לא גן של שושנים

ילדות פראית, ונדליזם, קצינת ביקור סדיר, פנימייה, גיוס חג"מ לצה"ל, משפחה טובה שלא יודעת איך להתמודד עם הילדה הבעייתית שלה. עדן בן זקן חורכת עכשיו את הרדיו עם להיטי ענק, אבל יודעת שזה היה יכול להסתיים אחרת לגמרי
צילום: גבריאל בהרליה
 
 
"לפעמים אני יושבת בלילה וחושבת לעצמי, 'יאללה, איפה הייתי ואיפה אני היום'", אומרת עדן בן זקן, "זה בלתי נתפס בכלל". והיא לא מגזימה. הסיפור שלה, יותר משהוא סינדרלה קלאסיק, הוא סיפור על גאולה. על נערה שהפכה בתוך שנייה לשם החדש הכי לוהט בתעשייה, ושנייה לפני זה עוד בילתה בפנימייה לנערות בעייתיות בקריית טבעון ופגשה את הרוע בצורה הכי בסיסית ומרוכזת שלו. כולל לילה קיצוני אחד שלא תשכח לעולם. "זה היה דבר מטורף מאוד ומפחיד מאוד", היא נזכרת, "ישנתי, היה די מאוחר. פתאום מעירים אותי ואני רואה מעליי בחדר חבורת בנות שהגיעו עם חומצה ירוקה, כזו שמנקים איתה אסלות, והן מאיימות לשפוך לי אותה על הפנים. הכל בגלל שחשבו שדיברתי יום לפני כן על אחת מהן. אני זוכרת שמישהי שם אמרה לי, 'את לא תדברי עלינו. את חדשה פה'".
מלחיץ.
"מאוד מלחיץ, אבל קרה לי נס. מישהו מהפנימייה, שאחר כך הפך לחבר שלי, עבר בדיוק ליד. אותן בנות ויתרו לי בסוף, ואיכשהו יצאתי מזה. כל הסיפור היה יכול להיגמר לגמרי אחרת, בצורה גרועה. זו הייתה חוויה מזעזעת, הכי קשה שעברתי בחיים".
 
 
הראיון המלא - ביום שישי ב"7 לילות"


© כל הזכויות שמורות ל"ידיעות אחרונות". אין להעתיק או לשכפל תמונות ו/או כתבות מהעמוד.